"Niewidzialni"

"Niewidzialni"

Poznajcie bohaterów naszej kampanii o tytule "Niewidzialni"

W naszym schronisku na co dzień przeprowadzamy dość dużo adopcji. Odwiedzają nas, szczególnie podczas weekendów, dobrzy ludzie, którzy szukają czworonożnych przyjaciół dla siebie i swoich bliskich. Do nowych domów prędko trafiają zwierzaki młode, nieduże i potrafiące przyciągnąć wzrok człowieka. Często nawet jesteśmy świadkami dość dramatycznych sytuacje, w których kilka rodzin jest chętnych do przygarnięcia tego samego czworonoga. Takie historie sprawiają, że nie martwimy się o domy dla części naszych podopiecznych.
Jednakże pod opieką mamy często zwierzęta o mniejszej „sile przebicia”. W pierwszym kontakcie nie potrafią zachwycić ludzi. Nie merdają ogonkiem, nie podchodzą ze śmiałością, a czasem groźnie poszczekują. Niektóre pyszczki obsypane są siwizną, co świadczy o tym, że nie są to już szczeniaki. Fakt ten zmniejsza zainteresowanie nimi.
Bardzo rzadko słyszymy o nie pytania – o ich charakter, usposobienie czy podejście do człowieka. To właśnie te zwierzaki nazywane są przez nas NIEWIDZIALNYMI i o nich chcemy opowiedzieć.
„Niewidzialnemu” psiakowi niezwykle ciężko znaleźć dom. Często czeka na niego miesiącami czy latami, mimo starań Opiekunów i Wolontariuszy. W Biurze Adopcji rzadko usłyszy się zapytanie o jego charakter czy usposobienie. A często są to naprawdę WSPANIAŁE psy, którym wystarczy poświęcić chwilę uwagi, by zauważyć ich zewnętrzne i wewnętrzne piękno. Chcielibyśmy przedstawić Państwu serię porterów „niewidzialnych” psiaków. Te przedstawione w albumie to nie jedyni "niewidzialni" w naszym schronisku, jest to część tej grupy. Na zdjęciach staraliśmy się ująć ich piękne pyszczki i pokazać, że są cudownymi, pełnymi ekspresji psiakami. One też zasługują na to, by znaleźć kochające domy. Zapraszamy do adopcji naszych niewidzialnych zwierzaków – przy bliższym poznaniu stają się wyrazistymi przyjaciółmi człowieka <3

Fot.: Natalia/Realite

Opisy zwierząt i ich historie - Link do albumu na naszym Facebooku

 

Kontakt

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu
ul. Ślazowa 2
51-007 Wrocław
NIP 8992318978
KRS 0000154454

biuro@schroniskowroclaw.pl
+48 71 362 56 74 - Biuro Adopcji i inne
+ 48 501 334 268 (TYLKO w sprawie wyjazdowych interwencji) - kierowca pogotowia

Pogotowie działa od 8:00 do 22:00
W godzinach nocnych kierowca zabiera tylko zwierzęta potrzebujące natychmiastowej pomocy (ranne)

Godziny pracy Biura Adopcji 

pon: 9:00 - 16:30 
wt: 9:00 - 18:30
śr: 9:00 - 16:30
czw: 9:00 - 16:30
pt: 9:00 - 16:30
sob: 9:00 - 15:00
niedz: 9:00 - 15:00 

UWAGA!
Ostatnie wejście na teren możliwe jest na godzinę przed zamknięciem biura, czyli:
w dni robocze o 15:30, z wyjątkiem wtorku - 17:30,

w weekendy o 14:00.


Kontakt dla mediów oraz w sprawie współpracy:
RZECZNICZKA SCHRONISKA  Aleksandra Cukier, e-mail: schronisko.ola@gmail.com

Zobacz na mapie

Wirtualny spacer

Ikona Napisz do nas Napisz do nas